Elektros taupymas Lietuvoje

Kaip visuomenė taupo elektrą.

Lytis

Ar taupote elektrą?

Kaip jūs taupote elektrą?

  1. Kai nereikia sviesos nejungiu
  2. Netaupau
  3. Mažiau sėdžiu namuose
  4. Stengiuosi bereikalo nedeginti sviesos
  5. isjungineju is rozeciu laidus iseidama is namu, nenaudoju bereikalo sviesos
  6. Naudoju LED lemputes, nebenaudojamus prietaisus išjungiu iš elektros lizdo
  7. Tualete nenaudoju šviesos
  8. Mažiau naudoju nereikalingiems veiksniams
  9. Led
  10. Tiesiog perku žvakes
…Daugiau…

Pažymėkite kaip ir kokios jėgainės jums atrodo svarbios.

Ką reikėtų padaryti Lietuvai, kad atpigtu elektra gyventojams?

  1. Politikos narius keisti
  2. Isigyti atominę elektrinę
  3. nezinau
  4. Labiau taupyti elektrą ir naudoti saulės energiją
  5. Į Prezidentus išrinkti Verygą
  6. Įsidiegti elektros tiekėją kuris turėtų daugiau alternatyvų kad atpiginti elektrą
  7. Bus dar brangiau
  8. Nuversti Rusija
  9. Keisti vyriausybe
  10. gamint daugiau savo elektras
…Daugiau…

Kokias elektrines siūlytumėte statyti Lietuvai?

Ar Lietuvai į naudą būtų gamintis savo energiją?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą