Elektros taupymas Lietuvoje
Kaip visuomenė taupo elektrą.
Lytis
Ar taupote elektrą?
Kaip jūs taupote elektrą?
- Kai nereikia sviesos nejungiu
- Netaupau
- Mažiau sėdžiu namuose
- Stengiuosi bereikalo nedeginti sviesos
- isjungineju is rozeciu laidus iseidama is namu, nenaudoju bereikalo sviesos
- Naudoju LED lemputes, nebenaudojamus prietaisus išjungiu iš elektros lizdo
- Tualete nenaudoju šviesos
- Mažiau naudoju nereikalingiems veiksniams
- Led
- Tiesiog perku žvakes
Pažymėkite kaip ir kokios jėgainės jums atrodo svarbios.
Ką reikėtų padaryti Lietuvai, kad atpigtu elektra gyventojams?
- Politikos narius keisti
- Isigyti atominę elektrinę
- nezinau
- Labiau taupyti elektrą ir naudoti saulės energiją
- Į Prezidentus išrinkti Verygą
- Įsidiegti elektros tiekėją kuris turėtų daugiau alternatyvų kad atpiginti elektrą
- Bus dar brangiau
- Nuversti Rusija
- Keisti vyriausybe
- gamint daugiau savo elektras