Elektroninių laiškų rašymo etiketas

Gerb. Respondente,

šios anoniminės apklausos tikslas yra išsiaiškinti ar aukštųjų mokyklų studentai laikosi elektroninių laiškų rašymo etiketo. 

Dėkoju už skirtą laiką ir atsakymus. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1.Jūsų lytis:

2.Kur studijuojate?

3.Kokį dalyką studijuojate?

4.Kuriame kurse studijuojate?

5.Ar naudojate elektroninį paštą?

6.Kaip dažnai siunčiate elektroninius laiškus dėstytojams?

7.Ar žinote kas yra elektroninių laiškų rašymo etiketas?

8.Kaip manote, ar Jūs laikotės elektroninių laiškų rašymo etiketo (tam tikrų oficialių elektroninių laiškų rašymo taisyklių, reikalavimų)?

9.Kaip manote, ar dėstytojai laikosi elektroninių laiškų rašymo etiketo?

10.Ar rašydami el. laišką dėstytojui, į temos laukelį įrašote laiško temos pavadinimą?

11.Ar laišką pradedate pasisveikinimu?

12.Kokį pasisveikinimą dažniausiai naudojate rašydami dėstytojui?

13.Ar po pasisveikinimo rašote kreipinį (pavyzdžiui: „gerbiamas“, „gerbiama“, „gerb.“, „doc.“, „dr.“, prof.“)?

14.Ar rašydami laišką dėstytojui, naudojate įvairius sutrumpinimus ar jaustukus (pavyzdžiui, „OK“, „:)“ ir pan.)?

15.Ar laiško pabaigoje pasirašote savo vardą ir pavardę?

16.Ar prieš išsiunčiant laišką dar kartą pasitikrinate gramatiką, skyrybą, rašybą?

17.Kokiu laiku siunčiate laiškus?

18.Per kiek laiko atsakote į elektroninius laiškus?