Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas

11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?

  1. Naudojuosi el. bankininkyste. Procedūros bet kokiu atveju yra mokamos.
  2. Tik tuo atveju jei nera nemokamos alternatyvos
  3. priklauso nuo paslaugos, jei verta moketi, naudojuosi
  4. turiu nuomone kad uz gaunama produkta reikia susimoketi
  5. Ne visada, priklausomai nuo to kiek reikia moketi
  6. Todėl, kad moku už interneto paslaugą, todėl nesinori dar kartą papildomai mokėti. Renkuosi sutaupyti.
  7. nes mokama
  8. Ne visais atvejais, bet jeigu paslaugos tiekėjas patikimas, tuomet - taip.
  9. priklauso nuo kainos
  10. priklauso nuo konkrecios situacijos, gali buti visaip