Elektroniniai nusikaltimai

Kokią prevencijos priemonę pasiūlytumėte norint apsisaugoti nuo elektroninių nusikaltimų?

  1. geriausia nesisaugoti ir pastoti nuo betkokio adekvataus pizhono - loho.
  2. Švietimas.
  3. Visada mastyti kritiškai.
  4. Neturiu nuomonės
  5. Didelio masto ganetinai daznos paskaitos, kas tai yra, kaip apsisaugoti, ka daryti jei susidurtumete su tai. Kadangi ne visi moka, zino ar sugeba naudotis electronikos technika, gal ir paskaitos apie pacius pradmenis.
  6. Nemokamos antivirusines ir kitos apsaugos priemones
  7. Deimantės apsaugą internete :)
  8. Nuo elektroninių nusikaltimų gali apsaugoti tik valdžios ir karinių blokų intervenciją į kibernetinį tinklą (cyberspace), kadangi tik tokiu atveju gali būti padidintas saugumizacijos efektas tiek privačiu, tiek viešuoju lygmeniu.
  9. Mano nuomone, žmonės turėtų pradėti naudoti pažengusias antivirusines. Pavyzdžiui tokias, kaip "Kaspersky". Ir būti budresni, suvokti apie internetines vagystes.
  10. Daugiau information apie kaip apsaugot savo informacija.