Elektroniniai ištekliai ir elektroninės bibliotekos

Pagrįskite savo 10-ojo atsakymo pasirinkimą

  1. akmens amžius baigėsi.
  2. Taip yra paprasčiau ir lengviau
  3. Rašto darbų juk ranka ar rašomaja mašinėle nekurpiame, reikia kompiuterio.
  4. Turi butinai buti palikta galimybe ir rankiniu budu pasiimti ir paciupineti knygas :) labai slykstu, kai atejes i biblioteka negali po ja pavaikscioti 'siaip sau', turi tiksliai zinoti norimo leidinio pavadinima.
  5. norint islaikyti ar pritraukti siuolaikinius vartotojus, butina atsizvelgti i ju norus ir iprocius. elektronines paslaugos ar bibliotekos kompiuterizavimas vienas is pirmuju budu pasiekti vartotojus.
  6. pastarųjų metų statistiniai duomenys įrodo, jog fizinių vartotojų kiekis mažėja, o virtualių auga...
  7. Jei kompiurezavimą čia laikysime viso knygos turinio perkėlimą į skaitmeninę saugyklą prie kurios vėliau galės prieiti vartotojai. Jei tai tik tam, kad įdiegta paieškos ir leidinio užsisakymo galimybėm kompiurerizavimas tampa aktualus galbūt tik bibliotekų tarpusavio bendradarbiavimui, o ne vartotojui
  8. Palengvina ir pagreitina informacijos paieska, apskritai nuo mokyklos laiku ranka nieko nerasau, darbas visiskai tapo kompiuterizuotas, informacija, kuria naudojuosi dazniausiai yra elektroninio pavidalo. Nezinau, kaip yra is tikruju, bet isigyti leidini el. pavidale turbut bibliotekai yra pigiau nei keleta naujausiu knygu. Be to vartotojui taip patogiau.
  9. nes siais laikais be interneto nebeissiversi, tai greitis patogumas ir pan.
  10. nes butu daug patogiau naudotis, manau daugiau zmoniu jomis naudotusi