Elektroniniai ištekliai ir elektroninės bibliotekos
Pagrįskite savo 10-ojo atsakymo pasirinkimą
akmens amžius baigėsi.
Taip yra paprasčiau ir
lengviau
Rašto darbų juk ranka ar
rašomaja mašinėle nekurpiame,
reikia kompiuterio.
Turi butinai buti palikta
galimybe ir rankiniu budu
pasiimti ir paciupineti knygas
:) labai slykstu, kai atejes i
biblioteka negali po ja
pavaikscioti 'siaip sau', turi
tiksliai zinoti norimo
leidinio pavadinima.
norint islaikyti ar
pritraukti siuolaikinius
vartotojus, butina
atsizvelgti i ju norus ir
iprocius. elektronines
paslaugos ar bibliotekos
kompiuterizavimas vienas is
pirmuju budu pasiekti
vartotojus.
pastarųjų metų statistiniai
duomenys įrodo, jog fizinių
vartotojų kiekis mažėja, o
virtualių auga...
Jei kompiurezavimą čia
laikysime viso knygos turinio
perkėlimą į skaitmeninę
saugyklą prie kurios vėliau
galės prieiti vartotojai. Jei
tai tik tam, kad įdiegta
paieškos ir leidinio
užsisakymo galimybėm
kompiurerizavimas tampa
aktualus galbūt tik bibliotekų
tarpusavio bendradarbiavimui,
o ne vartotojui
Palengvina ir pagreitina
informacijos paieska,
apskritai nuo mokyklos laiku
ranka nieko nerasau, darbas
visiskai tapo
kompiuterizuotas,
informacija, kuria
naudojuosi dazniausiai yra
elektroninio pavidalo.
Nezinau, kaip yra is
tikruju, bet isigyti leidini
el. pavidale turbut
bibliotekai yra pigiau nei
keleta naujausiu knygu. Be
to vartotojui taip patogiau.
nes siais laikais be
interneto nebeissiversi, tai
greitis patogumas ir pan.
nes butu daug patogiau
naudotis, manau daugiau zmoniu
jomis naudotusi