ErnestasSob
Vieša
Pranešti

Elektromobilių salonas ir elektromobiliai Lietuvoje

Esu 3 kurso interjero dizaino programos studentas vardu Ernestas, rengiu diplominio darbo projektą - elektromobilių salono interjeras. Ši apklausa padės išsiaiškinti koks žmonių požiūris į elektromobilių salonus ir pačius automobilius, ko jie iš salono tikėtusi jeigu toks egzistuotu Lietuvoje, kaip reaguotu į kursus skirtus susipažinti su elektromobiliais, taip pat kaip reaguotu į šalutinius objektus automobilių salone, tokius kaip pavyzdžiui kavine ar muziejus. Atsakydami i šiuos klausimus prašome pažymėti atsakymus su kuriais sutinkate.

Jūsų amžius:
Ar Jus vairuojate automobilį?
Kokio tipo elektromobilį Jūs rinktumėtės?
Ar Jums patiktu apsilankyti futuristinio stiliaus elektromobilių salone?
Ko tikitės užėję į modernų automobilių saloną?
Ar Jus užsuktumėte į elektromobilių saloną užmiestyje (Pvz.: Aviženuose, Ukmergės kelias) jeigu jame veiktų elektromobilių muziejus?
Ar Jus užsuktumėte į elektromobilių saloną užmiestyje (Pvz.: Aviženuose, Ukmergės kelias) jeigu jame veiktų elektromobilių eksploatavimo kursai ar konferencijos?
Ar Jums būtų priimtina apsilankius elektromobilių salone su automobilių pakrovimo boksu, laukiant kol automobilis pakraunamas, per tą laiką papietauti vietoje?
Ką Jus užsakytumėte salono kavinėje? (Jeigu į 10 klausimą atsakėte „Ne“, praleiskite šį klausimą.)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02329
Atsakymų076
Kita anketa »