Ekologinio turizmo vystymas Lietuvos pajūrio regione

Laba diena, esu Mykolo Romerio universiteto magistrantūros studentė. Atlieku apklausą, kurios tikslas – įvertinti ekologinio turizmo būklę ir perspektyvas Lietuvos pajūrio regione. Ši anketa yra anonimiška ir Jūsų atsakymai bus naudojami tik mokslo tikslams.

22) Ko, Jūsų nuomone, trūksta Lietuvos pajūrio regione? Ką Jūs norėtumėte matyti?
Tvarkingesnių papludimių.
bb
atrakcionai
vietos
Vietos
šypsenų
Man tai nėra svarbu.
visapusiskos tvarkos visose sritysr
Daugiau sporto aikštelių papludimiuose
Didelio atrakcijonu parko
Aktyvaus laisvalaikio priemoniu.
veiklos vaikams trūksta
Netrūksta nieko
Turėtų mažėti prasto skonio ir kokybės paslaugų Basanavičiaus gatvėje
Daugiau toletu
Daugiau informacijos
daugiau kurortu nei Palanga ir Neringa.
Trūksta gyvūnėlių :( gamtos :( medžių :( koralų nėra :(
Daugiau pramogų, WC
h
-
Švaresnių paplūdimio zonų, atrakcionų
Mažai veiklos žiemą
Taip
svaros
Tvarkos!
veiklos
Sunku atsakyti
Pinigu
f
Kaip ir minėjau anksčiau- trūksta aktyvaus poilsio vietų- vandenlenčių trasų, kartingų, laipiojimo parkų, galėtų būti vandens parkas su baseinas ir nusileidimo kalneliais po atviru dangumi, teniso kortų (už protingą kainą), kavinių kuriose siūlomas normalios kokybės maistas , nes dabar , pvz. Palangoje ar Šventojoje vos dvi trys vietos kur galima normaliai pavalgyti, ir tai kainos pykstasi su realybe. Visos tos pramogos Basanavičiaus gatvėje ir pan. yra absurdas, senai pabodę ir kainuoja nelogiškus pinigus
daugiau isvystyti infrastruktura
Švaros
Visko užtenka, viskas gražu.
gero oro
daug klausmu
daugiau veiklos, įdomesnių atrakcijų
Tvarkos.
Daugiau įvairių gamtos ir istorinio paveldo objektų, kurių tikriausiai neįmanoma sukurti :D taip pat muziejų, apžvalgos bokštų
neužteršta gamta
Veiklos ir užimtumo pasiūlos lietingą vasaros dieną, žiemos metu.
Išvystytos infrastruktūros ne tik vienoje Palangos gatvėje, pritaikomumo, vietinių gyventojų įtraukimo, lietuviškų tradicijų ir kultūros puoselėjimo.
Daugiau informacinių stendų, apžvalginių platformų, užuovėjų paukščių stebėjimui ant kopų, ekologinių pažintinių takų, stovėjimo aikštelių, leidinių apie šio krašto vertybes - vadinamų pocket guide'ų, kad turistas galėtų keliauti vienas pagal tam tikrus maršrutus ar vertybes.
kavinių, barų, restoranų, šokio vietų, kur nebūtų rusiško stiliaus, bizgučių ir pan. Norisi šiuolaikiškų, modernių, skandinaviško stiliaus vietų. lauko terasų, geros muzikos, o ne giminių baliaus ant kiekvieno kampo.
informacijos objektuose
Paplūdymiuose vaikų žaidimų aikštelių.
DAUGIAU INVESTICIJOS PRIEŽIŪROJ PAPLUDIMI
Nežinau.
Trūksta gidų, galinčių bendrauti įvairiomis pasaulio kalbomis , nepakankamai išvystytos aktyvaus laisvalaikio turizmo paslaugos
Gerų žmoniu,kad vertintų gamtą,mažiau šiukšlyntų
Daugiau pramogu parku
- Daugiau pramogų, tiek šeimoms, tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams. Jų prieinamumas ir patogumas. - Traukos objektų užsienio turistams. - Daugiau šiukliadėžių paplūdimiuose, parkuose ir miestuose.
visko uztenka, zmoniu perdaug
Daugiau ekologiško maisto
Ramiam poilsiui pilnai uztenka papludimio,gero oro, nuostabios zmonos :)
Švaros
Truksta veiklos jei laukia lyja. Galetu buti akvaparkas
daugiau pramogu, renginiu, atrakcionu, ekstremalios veiklos
Svarius papludymius ir persirengimo kabinas normalias dusu lauko
Neturiu ką pasiūlyt.
Uzimtumo vaikam
Prieinamu kainu, svariu paludymiu ir vandens,
-
Daugiau lenkų
tvarkos, renovacijų
Teikiamų paslaugų kainos galėtų būti mažesnės.
Daugiau šiuolaikiškų paslaugų vandens pramogų, vandens parkų su terminio vandens gydyklomis ir šiaip terminio vandens procedūromis.
Sveikatingumo trasų. Sutvarkytų dviračių takų (ypač Klaipėda Nida), sutvarkytų parkavimo galimybių, kempingo dar bent vieno su atitinkamomis sanitarinėmis sąlygomis Autentiškų detalių, atkreipiančių ir pritraukiančių turistaujančių dėmesį. Išgyvendinti iš Palangos Basanavičiaus gatvėje kinietišką produkciją prekiaujančius prekeivius
Geriau sutvarkytu pliazu
nieko
Kultūros,,
Švaresnius paplūdimius, daugiau suoliukų grožėjimuisi gamta.
Trūksta tuoletų.
Mažesnių kainų
Norėčiau matyti švaresnius pliažus (bet tai priklauso nuo pačių besiilsinčių), daugiau kempingų, pažintinių dviračių takų.
Kalbant apie Palangą, joje išvystyta visa infrastruktūra, pėsčiųjų, dviračių takai, poilsio zonos, įvairūs pliažai. Turistams veiklos taip pat yra daug.
Geros valdžios
Nieko netruksta
Ne į Šiaulių rajono kaimo gyventojo mentaliteto klientą orientuotas paslaugas, infrastruktūrą, tuo pačiu ir rinkodarą. Orientuojantis į pigiausią segmentą visas pajūrio regionas tampa dideliais "gariūnais", kuriuos aplankai tik visiškai ne sezono metu arba, kaip mano atveju, dėl savo ar antros pusės darbo.
Saulės
Švaresnio paplūdimio
Daug ivairiu ekskursiju
Švaros, tualetu, vaikų aikštelių.....
nežinau, nes atostogauju užsienyje, o Lietuvos pajūryje būnu tik lankydama gimines
Dušų prie jūros.
Viešbučio serviso,kainos!
Mazesniu kainu truksta
Trūksta vaikam užsiėmimų nemokamų arba bent jau truputį pigesnių pramogų. Trūksta pliažo didesnio ir pliaže žaidimų vaikams nemokamų taip kaip latvijoje to yra.