Eismo ženklų panaudojimas socialinės reklamos kūrime

Mieli respondentai,

 

 aš esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Vizualinės komunikacijos studijų programos III kurso studentas. Šiuo metu rašau bakalaurinį darbą tema „Eismo ženklų panaudojimas socialinės reklamos kūrime“ ir norėčiau sužinoti, kaip Jūs vertinate socialinę reklamą. Jūsų atsakymai yra anoniminiai ir skirti tik tyrimo tikslui pasiekti.

1. Ar teko matyti socialinių reklamų, kuriose būtų panaudoti eismo ženklai?

2. Ar gerai pažįstate kelio ženklus? Įvertinkite savo žinojimą nuo 1-5

3. Prisiminus sąvoką "Kelio ženklai", kokius pirmiausiai kelio ženklus prisimenate? (parašykite 3-5 ženklus)

  1. Greičio ribojimo, pėsčiųjų perėjos, "laukinių gyvūnų", šviesoforo reguliuojamos sąnkryžos
  2. Neparašisu
  3. Pagrindinis kelias, stop, gyvenvietes pradzia, eismas ratu, salutinis kelias.
  4. eismas draudziamas.pagrindinis kelias,sustoti draudziama,
  5. "Plyta", Pagrindinis kelias, Greičio ribojimo ženklai, Gyvenvietė, Parkavimas.
  6. Informaciniai,nurodomieji, draudžiamieji ,įspėjamieji
  7. Stop, šalutinis kelias, sankryža
  8. ero foto
  9. Pėsčiųjų perėja, pagrindinis kelias, šalutinis kelias
  10. pagrindinis, greitis, stop
…Daugiau…

4. Kokias socialines akcijas susijusias su kelių eismu teko matyti Lietuvoje?

  1. Apie partrenkiamus žmones neturinčius atšvaitų; apie giltinę sėdinčią už nugaros greit važiuojant; apie tai, kad laiko atgal neatsuksi...
  2. Neatsakisu
  3. Policijos reidai ir paskatinimai.
  4. 0
  5. Bandymai kovoti su greičio viršijimu ir vairavimu apsvaigus.
  6. Saugus eismas
  7. ero foto muziejaus atidarymas
  8. Nepamenu
  9. ant kelio užrašai autostradoje
  10. neatsimenu
…Daugiau…

5. Kokias emocijas sukelia ši socialinė reklama?

Kitas variantas

  1. Nevairuoju, bet reklama paveiki, nes primena, kodėl svarbu laikytis taisyklių
  2. Jautri, idomi, bet kaip vazinejau taip ir vazinesiu. Kinu ir taip perdaug... :D
  3. nesuprantu kelio ženklų vis tiek, bet buvo gražiai nufilmuota, akivaizdu, jog ne Lietuvoje, nes Lietuvoje taip gerai nenufilmuoja, nes pencijas sumažino, kaimynė Asta sakė. kur teisibė? kur aš galiu kreiptis, aš ir taip mažai gaunu, o butą reik laikyt. ne už tokią Lietuvą kovojom. Bet video patiko. o koks buvo klausimas? žišrėjau čia kažkurią dieną žinias. atsakymas yra trys. kada laimėjimą išmokėsit? kur man privažiuot? bet aš antradienį negaliu.
  4. Tiesiog priverčia susimąstyti, bet ne apie savo vairavimo įpročius
  5. Geraaaaaa reklama :) Stipri :)
  6. Žiūrėjau tik pirmas 30sek., per žiauri...
  7. Atkreipia dėmesį, įsimintina reklama.
  8. nemalonu žiūrėti, tačiau sukelia nuostabą dėl idėjos.
  9. priverčia susimąstyti apie tai kiek neatsakingas vairavimas padaro žalos
  10. Priverte susimastyti apie savo bei kitu vairavimo iprocius bei kultura, apie nesaugaus vairavimo pasekmes.
…Daugiau…

6. Ar šioje socialinėje reklamoje pastebėjote kelių ženklų?

7. Kuri socialinė reklama privertė labiau susimąstyti apie savo vairavimo įpročius?

8. Kaip manote ar yra poreikis Lietuvos visuomenei rodyti daugiau tokio tipo socialinių reklamų?

9. Kur būtų efektyviausia skelbti socialines reklamas?

Kitas variantas

  1. radija, bet man reik magės, sakė kaimynė Zosė (čia kita kaimynė), gal žinot kur bus pigiausia. Aš nelabai išranki. Gal žinot, kada teleloto aukso puoda gražins? Tiesa, dar Alcatel ieškau ŠiŠIAM95GRUkyta9Šoninė. Parduodu golfą ant daliu, važinėjanti, rida neatsukta.
  2. visur
  3. Manau, kad reikėtų jas skelbti per visas masinės medijos priemones.
  4. visi variantai tinkimi, kuo daugiau, tuo geriau
  5. visur
  6. realiai visur kur tik galima, kad tik daugiau žmonių pamatytu
  7. visur, nereikia apsiriboti vien pvz televizija
  8. visur, kur yra imanoma vaizdine ir garsine medzega kartu
  9. visur
  10. visur
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą