Negaliu pasakyti .Spusčių bus,nes dauguma žmonių važiuoja namo iš darbų vienu metu.
Maziau transporto gatvese, daugiau naudotis viešuoju transportu.
Statyti daugiau žiedinių sankryžų
Greiciau atlikti remonto darbus t.y gal dirbti per nakti kaip daugumoje šaliu, taip sumažintume ir avariju skaiciu
Naujesnių šviesaforų,(su papildoma rodykle į tam tikrą pusę),butų greitesnis eismas ir žymiai patogiau. Uždrausti statyti automobilius pirmoje eismo juostoje.
Neturiu pasiūlymu
Nezinau
Mažinti šviesoforu skaičiu
Didinti dėmesinguma
Paskirstyti laiką kada žmonės baigia darbą tam, kad sumažėtų spūstys