Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Eismo spūsčių problemos Klaipėdoje
Kokia nuomonė apie eismo problemas Klaipėdoje?
Prasta situacija, nes rytais reikia keltis vos ne valanda ankščiau, kad nepakliuti į spūstis
prieš daugiau nei 4m.
«
1
2