Efektyvus klausymasis
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos buhalterinės apskaitos pirmo kurso studentė. Šiuo metu rengiu Verslo psichologijos projektą apie Efektyvų klausymąsi ir kviečiu dalyvauti tyrime, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti, kiek efektyviai klausomasi komunikacijos procese. Apklausa yra anoniminė. Atsakymai bus naudojami tik projektiniam darbui. Dėkoju už atsakymus!
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Kaip manote, ar mokėjimas klausytis yra svarbus efektyviam bendravimui?
Kaip manote, ar girdėjimas skiriasi nuo klausymosi?
Kaip manote, ar jūs mokate efektyviai klausytis?
Kaip dažnai nesiklausote sakomos informacijos?
Kokios yra dažniausios jūsų vidinės nesiklausymo priežastys?
Kita
- Priklauso nuo to, ką pasakoja. Jeigu pasakoja nereikalingą informaciją, aš nesiklausau
- Jei girdėjau jau kokius ‘100kartų’