Efektyvaus klausymosi naudojimas kasdieniame gyvenime - kopija

Kuo, jūsų manymu, efektyvus klausymasis skiriasi nuo pasyvaus?

  1. Pasyviai tik klausomasi, ne visada suvokiant pokalbio esmę, o efektyviai klausantis įsigilinama į pokalbio temą
  2. Pasyvaus klausymosi metu zmogus nekreipia didelio demesio i snekantiji, todel ne viska prisimena, daznai uzsiima pasaline veikla
  3. Asmuo savo arba ne savo noru atsiriboja nuo kalbančiojo. Galvoja apie kitą temą.
  4. efektyvus klausimasis yra naudingas, nes vieni kitus klauso ir bendrauja. Pasyvus - informacija nebus taisingai suprantama
  5. gali panaudoti tą informaciją ateityje
  6. nezinau
  7. Informacija, kuria klausei išlieka ilgesni laiką ir medžiagą yra suprantama geriau. Taip pat sužinota informacija yra panaudojama praktiškuose dalykuose daug dažniau, negu išgirdus kažką pasyviai.
  8. Sutelkti demesi
  9. Pasyvus- neidomus pokalbiai, bet efektyvus tai temos kurios man sukelia dideli demesi
  10. Informacija išlieka