Efektyvaus klausymosi naudojimas kasdieniame gyvenime - kopija
Kuo, jūsų manymu, efektyvus klausymasis skiriasi nuo pasyvaus?
Pasyviai tik klausomasi, ne visada suvokiant pokalbio esmę, o efektyviai klausantis įsigilinama į pokalbio temą
Pasyvaus klausymosi metu zmogus nekreipia didelio demesio i snekantiji, todel ne viska prisimena, daznai uzsiima pasaline veikla
Asmuo savo arba ne savo noru atsiriboja nuo kalbančiojo. Galvoja apie kitą temą.
efektyvus klausimasis yra naudingas, nes vieni kitus klauso ir bendrauja. Pasyvus - informacija nebus taisingai suprantama
gali panaudoti tą informaciją ateityje
nezinau
Informacija, kuria klausei išlieka ilgesni laiką ir medžiagą yra suprantama geriau. Taip pat sužinota informacija yra panaudojama praktiškuose dalykuose daug dažniau, negu išgirdus kažką pasyviai.
Sutelkti demesi
Pasyvus- neidomus pokalbiai, bet efektyvus tai temos kurios man sukelia dideli demesi