Jei valstybėje sumažėtų mokesčiai, ar atsirastų daugiau, tik legaliai dirbačių žmonių ir legaliai mokančių atlyginimus įmonių? Kodėl?
Taip, nes įmonės gautų daugiau pelno, todėl galėtų pakelti atlyginimus. Tokiu atveju daugiau žmonių dirbtų legaliai
neturiu nuomonės.
Ne, kadangi nelegaliai vistiek butu imanoma gauti daugiau negu legaliai, ir daug kas be tkokiu atveju nores maksimalios naudos.
Taip nebus.
Abejoju, nes verslininkai visada linkę sutaupyti ir darbas vokeliuose kaip buvo taip ir bus
Ne, nes daug valstybė gauna nuo mano algos.
Kol kas verciusi tik MM, bet ateityje zadu kurti imone ir kol kas mano poziuriu lietuva nera pati palankiausia salis varslui vien del mazejancios darbo jegos ir dideliu mokesciu. Jeigu norime ekonomiškai atgaivinti valstybę, mums ne tik reiktų sureguliuoti mokesčius, bet ir nemažo bb, kad turėtumėm, kas supirktų produkciją...