Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
e-Lietuvos mokesčiai
Kodėl moki tokį atlyginimą?
Nes tokios rinkos kainos
prieš beveik 12m.
neturiu įmonės, todėl nemoku atlyginimų
prieš beveik 12m.
neturiu įmon.
prieš beveik 12m.
nemoku
prieš beveik 12m.
Todel, kad man tai apsimoka
prieš beveik 12m.
Nes tai yra sąžininga ir valstybė gauna mokesčius
prieš beveik 12m.
nemoku
prieš beveik 12m.
«
1
2