Mokėjau normalų minimalų atlyginimą, tik dėl to kad galėtau parduot prekes kiek pigiau, ir kad neitau į minusą.
neturiu imoniu
Nes sumoku auksu.
Kad būčiau konkurencingas(doh)
Nes taip reikia
moku gan daug, todel kad rasciau daugiau darbuotoju
esu Ltd Cocporation direktorius ir stengiuosi moketi konkurencinga atlyginima.
neturiu įmonės
neturiu
rinkos atlyginimai