gustina01
139
Vieša
Pranešti

E-girl subkultūra

Gerb. respondente, esu Kauno kolegijos, Menų fakulteto, Įvaizdžio dizaino, 3 kurso studentė ir rašau bakalauro darbą susijusį su "e-girl" subkultūrą. Apklausos pagalbą noriu sužinoti kokia visuomenės reakciją į tokios subkultūros pasireiškimą. Ar tai skatina žavesį? Susidomėjimą? Dėmesi? To noriu pasiteirauti jūsų.

Anketa anoniminė, gauti duomenys bus apdorojami statištiškai ir panaudoti mano bakalauro darbo tikslams pasiekti. Anketa sudaro 11 klausimų, užtruksite apie 5 minutes. Esu labai dėkinga už jūsų bendradarbiavimą anketų pildymę.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Ar naudojatės socialinėmis platformomis?
Ar esate girdėja apie socialines platformas kaip „twitch“ ar „tik tok“?
Ar pats asmeniškai naudojatės tokiomis platformomis?
Ar turite mėgiamus streamerius/influencerius kurie išsiskiria savo išvaizdą, galbūt mėgsta dėvėti ne kasdieninius kostiumus/aksesuarus?
"E-girl" - internetinės merginos yra Z kartos jaunimo subkultūra, atsiradusi 2010-ųjų pabaigoje, ypač išpopuliarinta vaizdo įrašų bendrinimo programėlės TikTok. Tokios merginos užsiėma video žaidimais, saves demonstavimu socialinėse platformuose, taip pat galimai domisi anime ir cosplay. Ar esate girdėją/susipažinę apie „e-girl“ subkultūrą internetinėje platformoje ar kitur?
Šis stilius įkvėptas gotų, 1990–2000-ųjų mados, riedlentininkų kultūros, anime, cosplay, K-pop, emo, reivo ir t.t. Plaukai dažomi neoninėmis spalvomis arba šviesinami iš priekio. Dažnai dėvi ypač rausvus skaistalus ant skruostų ir nosies, imituojančius anime. Netikros strazdanos ir dideli, dramatiški akių pravedimai. Vienas pastebimų elektroninių mergaičių makiažo elementų yra antspaudai po akimis, dažnai širdies formos. Kaip jūs įvertintumėte tokį subkultūros stilių?
Ar manote kad toks stilius padeda pelnyti daugiau dėmesio socialinėse platformose?
Kokia jūsų nuomonė apie šios subkultūros įvaizdį? Ar jis jums labiau kūrybiškas, o gal dėmesio trokštantis? (Galite pateikti ir savo asmeninę nuomonę)
Ar esate sutikę šiai subkultūrai būdingo įvaizdžio žmogų gatvėje ar kažkur kitur realioje aplinkoje?