E. Cigaretės įvedimas į rinką.

Sveiki , mes esame Vilniaus kolegijos 2-ojo kurso studentai ir prašome jūsų užpildyti šią anketą apie elektroninės cigaretės įvedimą į Lietuvos rinką.

Ar rūkote?

Ar esate girdėja apie elektroninę cigaretę?

Kaip manote ar e. Cigaretė yra puiki alternatyva norint mest rukyti ?

Ką manote apie e . cigarečių kainas?

Kaip manote ar e.cigaretė yra pigesnis rukymo variantas?

Ko jūsų nuomone trūksta e.cigaretei?

  1. Reklamos
  2. populiarumo
  3. Didesnio skonių asortimento
  4. NIeko netrūksta.
  5. Galėtų būti daugiau skirtingų stiprumų
  6. Nieko
  7. Skonių

Jūsų nuomone kokios yra gerosios e.cigaretės savybės jei tokių įžvelgiate?

  1. Sveikiau rukyti negu paprastas cigaretes, pigiau.
  2. Maziau kenkia sveikatai
  3. Mažiau kenkia plaučiams
  4. Daro mažiau kenksmingos įtakos organizmui
  5. Mažiau kenkia
  6. Neteršia aplinkos

Kaip manote ar yra pakankamai e.cigarečių parduotuvių?

Ar savo mieste turite e.cig parduotuvę?

Ar parduotuvėje esantis skonių asortimentas tenkina jus ?

Jūsų amžius?

Lytis

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą