E. balsavimo galimybių Lietuvoje tyrimas

Sveiki. Esu VGTU Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos II kurso studentas Danielius Kadelskas. Šios anketos tikslas - atlikti analizę kursiniame darbe. Dėkoju už jūsų laiką!

Kaip manote, ar el.balsavimas paskatintų nesąžiningą balsų rinkimą?

Kitas variantas

  1. Priklauso nuo realizacijos. Du esminiai faktoriai - saugumas, ir galimybė pakeisti balsą (pvz. Estijos e-rinkimų sistema)
  2. Oxfordo ir Kembridžo saugumo profesoriai prieš balsavimą internetu, taip pat google "balsavimas internetu saugu ar ne", o taip pat www.balsavimas.lt

Kaip manote, ar el.balsavimas sutaupytų jūsų laiko?

Kitas variantas

  1. Iš pirmo žvilgsnio taip, bet prarasčiau daug daugiau laiko atlikdamas security-auditą visiems giminės kompiuteriams.

Ar naudotumėtės el.balsavimu,jei turėtumėte tokią galimybę?

Kitas variantas

  1. Galbūt

Kaip manote ar internetinis balsavimas ateityje yra neišvengiamas?

Kaip manote, el.balsavimą neįsivesti yra atsilikimas?

Kitas variantas

  1. neturiu nuomonės

Kaip manote, ar internetinį balsavimą būtina įteisinti todėl, kad jo nori visuomenė?

Kitas variantas

  1. O nori? :)

Kaip manote, ar internetinis balsavimas paskatins būti pilietiškesniais?

Kitas variantas

  1. Ne, bet paskatins imituoti pilietiškumą.

Kaip manote,ar valstybės tarnautojai bei privačios įmonės sugebės užtikrinti kuriamos sistemos kokybę?

Kitas variantas

  1. Ne, bet jei sistema būtų atvirojo kodo ir juos periodiškai prižiūrėtų / audituotų savanoriai specialistai, tada šansų atsiranda.
  2. Sunku vertinti, ir saugios paprastesnės sistemos turi spragų.
  3. noriu tikėti, kad taip
  4. Sukurtas ir pradėtas naudoti variantas, būtų taisomas dar 10 kartų, o vėliau jo būtų atsisakyta.
  5. Jeigu pasistengs nuoširdžiai.
  6. Ne 100%
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą