UserMindaugasPozarskas
Vieša
Pranešti

Durų verslo plėtojimas Lietuvoje

Gerbiama(s) respondente,

Ši anketa yra bakalauro tiriamojo darbo dalis. Tyrimą atlieka Vilniaus Vadybos Akademijos studentai.

Anketos tikslas - nustatyti žmonių, ieškančių ir norinčių įsigyti naujas vidines gyvenamo būsto duris, poreikius. Garantuojame Jūsų pateiktų atsakymų anonimiškumą. Atsakant į anketoje pateiktus klausimus nebus prašoma Jūsų vardo ar pavardės ar kitų identifikacinių duomenų.

Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus

Ar planuojate pirkti vidines gyvenamo būsto duris?
Kokias vidines gyvenamo būsto duris pasirinktumėte?
Ar perkant Jums yra svarbi šalis, kurioje pagamintos vidinės gyvenamo būsto durys, gamintoja? Pvz. Lietuva, Baltarusija, Lenkija, Estija, Vokietija, Brazilija ir t.t.
Ar Jūs pirktumėte Lietuviško gamintojo vidines gyvenamo būsto duris jei jos kainuotų 10% brangiau už analogiškas užsienio gamintojo duris?
Dėl kokios priežasties pasirinktumėte Lietuvoje pagamintas vidines gyvenamo būsto duris?
Kaip Jūs išsirinktumėte vidines gyvenamo būsto duris?
Prašome pasirinkti po vieną atsakymą kiekvienai eilutei
Labai svarbuSvarbuNelabai svarbuNesvarbu
Ar pasirenkant vidines gyvenamo būsto duris Jums svarbu malonus pardavėjo arba konsultanto aptarnavimas?
Ar pasirenkant gyvenamo būsto duris Jums svarbu kad pardavėjas arba konsultantas galėtų patarti, padėtų pasirinkti, žinotų kuo skiriasi siūlomos durys ir atsakytų į Jūsų užduodamus klausimus?
Atsižvelgiant į tai, kad skirtinguose pastatuose yra skirtingos kiaurymės durims ir skirtingi sienų storiai durų staktoms, ar Jums svarbi galimybė užsakyti nestandartinių matmenų vidines duris?
Ar pasirenkant vidines gyvenamo būsto duris Jums svarbi gamintojo suteikiama garantija gaminio kokybei?
Ar pasirenkant vidines gyvenamo būsto duris Jums svarbi gamintojo suteikiama garantija durų sureguliavimui garantinio laikotarpio metu, atsižvelgiant į tai kad praėjus 6 mėnesiams po durų montavimo yra reikalinga jas sureguliuoti?
Ar pasirenkant vidines gyvenamo būsto duris Jums svarbu gamintojo aptarnavimas pasibaigus garantijos terminui, jei už meistro apsilankymą ir durų sureguliavimą būtų imamas nustatytas valandinis mokestis?
Per kiek laiko norėtumėte gauti nupirktas vidines gyvenamo būsto duris?
Kokią kainą Jūs pasiruošę mokėti už vienas, pilnai sukomplektuotas vidines gyvenamo būsto duris (varčia su stakta ir apvadais, vyriais, rankena, spyna, stiklu) su montavimu Jūsų būste paslauga?
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų bendros namų ūkio pajamos per mėnesį atskaičius mokesčius?