Jeigu žiūrėjote/skaitėte, kas Jus labiausiai gąsdino?
- Pirma karta girdžiu :))
- Что некоторые люди не понимают насколько некоторые вещи ужасны или отказываются в них верить.
- Žmonijos susiskaldymas.
- .
- Kad jeigu žmonija negalvos apie gamtą, greičiausiai mes pamatysim tas katastrofas, kurios rodomos distopijos filmuose (pvz kaip interstellar)
- Paprastų žmonių neveiksnumas, bet blaivaus proto žmonių iškilimas toje neveiksniųjų bandoje