Jeigu taip, dėl ko esate, ar yra diskriminuojami jūsų kkolegos?
- Dirbu anglijoi vistienos fabrike valdzia zemina zones ir sunku tai yrodyt
- Dėl to, kad turiu vaikų
- Dėl darbo įvertinimo
- Įdarbintas įmonėje ir samdomas darbuotojas turi skirtingus standartus
- Todėl,kad moteris
- Amžiaus
- Daugiausiai dėl amžiaus ir patirties stokos.
- Dėl svorio
- Amžius, tautybė, kalbos nemokėjimas.
- Nes esi užsienietis