Dirbančių kosmetologijos programos studentų nuomonė apie kvalifikacijos tobulinimo įtaką – tolimesnei karjeros perspektyvai.
Kodėl kosmetologo uždarbis turėtų priklausyti nuo jo kvalifikacijos? (įrašyti)
Nes kvalifikacija priklauso nuo kursų skaičiaus
Visais laikais buvo taip, jog didelis uždarbis rodo žmogaus gebėjimą kažką daryti, o šiais laikais tai jau pamiršta, ypač grožio paslaugų tiekimo tarpe. Svarbiausia ne tai, KĄ žmogus moka daryti, o tai, KAIP jis tai moka daryti. Čia jau kalbu apie sterilumą, ilgamažiškumą ir pan.
nes kvalifikacijos kėlimas t
Kvalifikuotas darbas - kokybiškas darbas, o kokybiškas darbas turėtų būti apmokamas geriau.
Akivaizdu, kad daugiau kursų lankęs kosmetologas nusimano daugiau ir dirba labiau kaip profesionalas
Nes kvalifikacijos kėlimo kursai/seminarai yra brangūs
Jei kosmetologas kelia savo kvalifikaciją, tai jis į ją investuoja ir tai jam kainuoja nemažus pinigus. Taigi elementaru, kad ir atlyginimas turėtų būti didesnis tuo atveju, jei dirba rimtesnis specialistas.
Kvalifikacijos kėlimasis tolygu atlyginui, dėl šios priežasties mes tobulinamės