Dirbančių kosmetologijos programos studentų nuomonė apie kvalifikacijos tobulinimo įtaką – tolimesnei karjeros perspektyvai.

Kodėl kosmetologo uždarbis turėtų priklausyti nuo jo kvalifikacijos? (įrašyti)

  1. Nes kvalifikacija priklauso nuo kursų skaičiaus
  2. Visais laikais buvo taip, jog didelis uždarbis rodo žmogaus gebėjimą kažką daryti, o šiais laikais tai jau pamiršta, ypač grožio paslaugų tiekimo tarpe. Svarbiausia ne tai, KĄ žmogus moka daryti, o tai, KAIP jis tai moka daryti. Čia jau kalbu apie sterilumą, ilgamažiškumą ir pan.
  3. nes kvalifikacijos kėlimas t
  4. Kvalifikuotas darbas - kokybiškas darbas, o kokybiškas darbas turėtų būti apmokamas geriau.
  5. Akivaizdu, kad daugiau kursų lankęs kosmetologas nusimano daugiau ir dirba labiau kaip profesionalas
  6. Nes kvalifikacijos kėlimo kursai/seminarai yra brangūs
  7. Jei kosmetologas kelia savo kvalifikaciją, tai jis į ją investuoja ir tai jam kainuoja nemažus pinigus. Taigi elementaru, kad ir atlyginimas turėtų būti didesnis tuo atveju, jei dirba rimtesnis specialistas.
  8. Kvalifikacijos kėlimasis tolygu atlyginui, dėl šios priežasties mes tobulinamės