Įrašykite priežastį/priežastis dėl kurių Jums svarbu ar nesvarbu tobulinti kvalifikaciją
- Nes nedirbu man patinkančio darbo
- Noriu tapti pkalausiu specialistu
- Svarbu neatsilikti nuo naujovių
- Noriu pakilti karjeros laiptais
- Gaunu pakankamai informacijos mokindamasis
- Įgyjama naujų žinių, neatsiliekama nuo naujovių
- Noriu daugiau žinoti
- Jaučiuosi pakankamai kvalifikuota
- Noriu išlikti paklausia darbuotoja
- Man tai neįdomu