Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Studentas stodamasį universitetą pasirašo sutartį, kurioje nurodoma studijų kaina, nurodomas studijų kreditų skaičius. Kuo grindžiamas administravimo mokestis? Jei bus grindžimas protingumo principu ir yra būtinybė, tada taip. Asmeniškai nesutinku, nes studentas neišlaikęs baigiamojo egzamino ir taip susistabdęs ir grižęs į studijas susimoka perlaikinėjamo dalyko mokestį. Turime dvigubą finansinę naštą. Jei bus imamas administravimo mokestis, logiška būtų nereikalauti kitų mokesčio.
  2. Dar vienas būdas kaip ištraukti pinigus iš studento. Nepritariu! Dažnai studijos yra stabdomos dėl svarbių priežasčių, todėl už tai dar imti mokestį yra nesąmonė. Tuo labiau 75eu.....
  3. Bandymas lopyti skyles ten, kur ju net nera.
  4. Absurdas, jokių mokesčių nereikia. Kiek jau galima mokėti pinigų universitetui?
  5. Manau, kad studijas kiekvienas gali susistabdyti tiek kartų kiek nori (ar kiek reikia) ir tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Universitetas to neturėtų riboti. Dėl studijų stabdymo mokesčio taip pat nepritariu, jeigu studentui reikia susistabdyti keletą kartų nemanau, kad studentų atžvilgiu yra teisinga mokėti už tai, ypač kai didžioji studentų dalis moka už studijas, už egzaminų perlaikymus. P.S. nepabijosiu ir pasisakysiu už kitus studentus ir dėl kaupiamojo balo pakeitimų. Studentai balsavo prieš kaupiamojo balo didinimą (t.y. studentai nenorėjo, kad kaupiamasis balas būtų 50%, tačiau niekas į tai neatsižvelgė. Kyla klausimas, kam rengti tokias apklausas jeigu į jas nereaguojama? Ir išvis ar Senatas atstovauja studentų interesams? Nes atsižvelgiant į esamą situaciją atrodo, kad nelabai kam rūpi studentų nuomonė..
  6. Iš dalies susitinku su šia idėja..
  7. neigiama
  8. Esu visiškai prieš apmokėjimus
  9. Gera
  10. Neigiama