Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Nepritariu mokesčių tvarkų pakeitimų planams, kadangi studentas turi teisę susistabdyti studijas, todėl iš čia nekyla ir negali kilti jokia studento pareiga susimokėti už šią teisę.
Vertinu neigiamai. Skamba kaip noras pasipelnyti iš studentų sąskaitos už tai, kad dėl tam tikrų gyvenimo sąlygų tenka stabdyti studijas.
Manau studentas turėtu turėti teise sustabdyti savo studijas nemokamai (nes nereikę bandyti gauti pinigų už tai kad studentui sunku) , gal bus jis nori uždirbti per ta laiką pinigu arba išseko nuo studijų ir nori ramiai ištaisyti skolas jeigu tokias turi.
Nesu patenkinta jokiais mokesčiais.
Universitetas nori pasipinigauti iš studentų. Tai gal rekonstruokite Viešojo saugumo fakultetą, nes sovietmetis ten itin gilus, o Vilniuje - gražu. Studijų kainos tokios pat
Mano manymu, turetu likti galioti sena tvarka. Studentais siais laikais daznai dirba bei del asmeniniu priezasciu (seima, vaikai) negali viso savo laiko skirti studijoms, tad kartais nera kitos iseities, kaip tik laikinai sustabdti. Neturint 3 skolu - ti tegul buna pagrindinis kriterijus. O moketi nera uz ka, ir taip studentai nemazai moka uz studijas universitete! Tai nebent galetu buti taikoma dieninio skyriaus bakalauro studiju studentams, kurie visa savo laika skiria studijoms. O visiems kitiems tai butu didziausia nesamone.
Kuo mažiau mokesčių tuo daugiau studentų pritraukia MRU, studentų nuotaika gerėja :)
nesamonė
Studentai ir taip daug moka mru uz kreditus ir perlaikymus.