Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Neigiama.
  2. Papildomi apmokestinimai studentams gali sukelti papildomu rupesciu.
  3. Jei ištestinės studijos tai nereiškia,kad pilietis turi dideles pajamas, todėl jam taip užtenka tos sumos, kurią moka už studijas. Jei yra pateisinamos sustabdymo ar pratęsinimo priežastys,manau, kad apmokestinti čia nieko nereikia, o ir nenorėtų. Negali žinoti, kaip mokslo kely seksis,galbūt pritrūksta ryžto,pasitikėjimo, bet sustabdymų skaičius manau, neturėtų viršyti 1 karto, tada jau prasideda begalinis saviraiškos realizavimo etapas
  4. tai tik dar vienas papildomas būdas užsidirbti pinigų iš studentų.
  5. Griežtai nepritariu planuojamiems pakeitimams
  6. Nepritariu šiai idėjai mokėti už studijų stabdymą, nes ir taip studentai moka už studijas (dauguma) ir papildomi pinigai , sukelia materialias kančias. Todėl ši įdėja visiškai nelogiška, mano manymu.
  7. Totali nesąmonė! Nepritariu nei tokiai praktikai, kai reikia sumokėti už nelaikyto baigiamojo egzamino ar neginto baigiamojo darbo kreditus. VIsiškai nematau logikos mokėti už NEIŠNAUDOTUS kreditus! O čia dar kažkokie nauji mokesčiai! Bent kartą kas apie kokias nuolaidas užsimintų, o dabar situacija visiškai atvirkščia, verčianti mąstyti tik apie tai, kad MRU godumas kerojasi pilnu pajėgumu...
  8. nepritariu
  9. Studijų kainos ir taip be galo didelės, jei dėl kažkokių priežasčių studentui tenka susistabdyti studijas, nukenčia tik jis, bet ne universitetas, todėl studijų mokesčių tvarkų pakeitimus vertinu neigiamai.
  10. Manau, kad studentai, ypač studijuojantys ištęstine studijų forma, ir taip moka pakankamą studijų įmoką, kuri turėtų padengti ir administravimo mokesčius už studijų stabdymą bei pratęsimą.