Dėl prostitucijos verslo legalizavimo.

Kodėl?

  1. pries, nes merginos isniekinamos
  2. Tai kai kuriu zmoniu pragyvenimo saltiniai. Butu tvarkingesnis irskaidresnis sis verslas..
  3. Nors ir nesinaudoju tokiais paslaugomis, bet galvoju lagalizavus prostitucija valstybe gaus papildomu pajamu, kuriu galima skirti pensininkas.
  4. Nors tai ir "darbas", tačiau nepadorus, manau labai norint galima susirasti ir normalų darbą.
  5. ogi todel,kad bus visos prostitutes tikrinamos del uzkreciamu ligu,neplatins ziv,bus visos priziurimos.jei sito verslo nelegalizuoti,tai daug kas gali uzsiimineti tuo verslu ir pletint ligas,o tai musu visuomenei nereikia...
  6. uz tai kad LT vyriausybe gautu daugiau lesu uz mokesciu surinkima. ir kad uzsiimtu siuo verslu tik tie asmenys kuriems tai aktualu.
  7. Butu puikus budas surinkti lesu i biudzeta, o ne kelti kainas visko. Beto prostitucija buvo ir bus, legalizuos ja ar ne.
  8. Vyrai vistiek vaiscioja i sona, tegu tai daro su profesionalem ir svariom po to grysta i seimas be "siurprizu" zmonom
  9. Prostitucija klesti, tegul ir šio verslo atstovai moka mokesčius ir bent jau dažniau bus patikrinama sveikata
  10. Ligų prevencijos ir saugumo užtikrinimui