seniunas
nesaugu, neapšviesta
Nes nėra pakankamai parkavimo vietų, daug triukšmo
nesaugu, apleista
jaučiuosi gerai
Dėl laiko stokos nelabai spėju pajausti trūkumus
nesaugu
nuobodi, monotoniška aplinka, "atgyvenusi" infrastruktūra, apleisti pastatai ir želdynai neribotas mašinų skaičius..
jaučiuosi gerai, nepaisant kelių trūkumų
Norėtųsi šiokio tokio sutvarkymo