Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. seniunas
  2. nesaugu, neapšviesta
  3. Nes nėra pakankamai parkavimo vietų, daug triukšmo
  4. nesaugu, apleista
  5. jaučiuosi gerai
  6. Dėl laiko stokos nelabai spėju pajausti trūkumus
  7. nesaugu
  8. nuobodi, monotoniška aplinka, "atgyvenusi" infrastruktūra, apleisti pastatai ir želdynai neribotas mašinų skaičius..
  9. jaučiuosi gerai, nepaisant kelių trūkumų
  10. Norėtųsi šiokio tokio sutvarkymo