rajonas yra miesto pakraštyje, priešais langus nėra daugiau daugiabučių namų
nauja statyba
ir galimybė gauti būstą, nes kuo centriau
cia gimiau ir uzaugau, ir kitos vietos dar gyvent neturiu :D
Arti darbas, taip pat darželis ir mokykla vaikams.
Nėra skurdus rajonas. Žmonių mentalitetas gana padorus. Nebaisu vaikščioti vakarais.
nedidelis atstumas iki svarbiausių paslaugų (parduotuvė, poliklinika...)
Daug gamtos
prestižas gyventi šalia centro
rinktis nebuvo iš ko, butas kooperatinis, 1976 m