Darbuotojų sudaiktinimo ir orumo darbo vietoje santykis paslaugas teikiančiose Lietuvos organizacijose

Apklausos tikslas – nustatyti darbuotojų sudaiktinimo ir orumo darbo vietoje santykį paslaugas teikiančiose Lietuvos organizacijose.

Labai svarbu, kad nuoširdžiai pažymėtumėte VISUS klausimyno teiginius.

Klausimyne nėra teisingų arba neteisingų atsakymų. Tiesiog svarbu, kad Jūs išsakytumėte SAVO nuomonę. Pirmas vertinimas, atėjęs į galvą perskaičius klausimą, paprastai yra pats teisingiausias. Jei susikaupsite ir niekas netrukdys, klausimyną užpildysite per 5–7 minutes.

Apklausa yra ANONIMINĖ.

Jūsų dalyvavimas šioje apklausoje yra savanoriškas, todėl bet kada galite jį nutraukti.

Remdamasi moksline etika, tyrėja, mobingo ekspertė prof. dr. Jolita Vveinhardt įsipareigoja ir garantuoja, kad rezultatai bus pateikiami tik apibendrintai.

Kilus klausimams, rašyti: 

[email protected] ARBA [email protected]

Skambinti +370 698 06668

Pastaba: aprašant situacijas šiame klausimyne vartojama vyriška giminė. Ši gramatinė forma pasirinkta tik dėl kalbos glaustumo. Tikimės Jūsų supratingumo.

Dėl klausimyno naudojimo mokslo tikslais privalu kreiptis į autorę el. paštu ir gauti raštišką leidimą*: [email protected] ARBA [email protected]

Gavus leidimą, naudojant klausimyną privalu nurodyti žemiau pateiktą šaltinį:

Vveinhardt, J. (2021). The Dilemma of Postmodern Business Ethics: Employee Reification in a Perspective of Preserving Human Dignity. Frontiers in Psychology, 13:813255. DOI: 10.3389/fpsyg.2022.813255

Klausimyno naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas.

Apsilankykite: www.mobingas.lt

Anketa neaktyvi
Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui
Susikurti savo anketą