Darbuotojų produktyvumas esant konfliktiniams santykiams

Sveiki,

esame pirmojo kurso studentai ir atliekame tyrimą apie konfilktinių santykių tarp bendradarbių įtaką jų produktyvumui. Duomenys bus nuasmeninti ir pristatomi anonimiškai.

Ačiū už Jūsų atsakymus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Pažymekite savo lytį

Pažymėkite savo amžių.

Ar dėl konfliktų nenoriai einate į darbą? ✪

Ar jaučiate, kad esant blogai atmosferai darbe turite mažiau energijos ir užsidegimo atlikti darbus? ✪

Skalėje pažymėkite, kaip įvertintumėte savo emocinę būseną pasibaigus darbo dienai. ✪

Itin bloga
Labai gera

Ar įtampa tarp bendradarbių daro įtaką užduočių pasiskirstymui?

Pereikite prie kito klausimo, jei užduočių pasiskirstyti Jums nereikia.

Ar dėl konfliktų patyrėte sveikatos sutrikimų? Jeigu taip, kokių? ✪

Ar bijote paprašyti bendradarbių, su kuriais nepalaikote teigiamų santykių, pagalbos? ✪

Ar galite patikėti kitiems atlikti jūsų užduotis?

Pereikite prie kito klausimo, jei Jums nereikia perduoti užduočių kitiems.

Skalėje pažymėkite, koks darbo efektyvumas, Jūsų nuomone, įmanomas, esant negeranoriškiems santykiams darbo įstaigoje. ✪

Minimalus
Maksimalus