Darbuotojų pareigingumas

Ką patartumėte žmonėms, kurie dirba nemylimą darbą?

  1. Pamilk tą darbą, arba keisk jį.
  2. mesti darba
  3. Pasirinkti mėgstamą darbą, kuris jam patinka. Nes šiuo atveju nukenčia abi pusės: ir darbdavys ir darbuotojas.
  4. Mesti ji, nes nemylimas darbas tik gadina nuotaiką.
  5. Atsirasti mylimą darbą, o jei nėra galimybės, tai savo darbe atrast kažką tokio, kad galėtų tą darbą nors dalinai pamylt. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.
  6. Pasirinkti kitą darbą
  7. Susirasti jiems patinkama darbą, su patinkamų atlyginimu.
  8. pirkti maziau batono
  9. keisti darbą
  10. mesti