Ką patartumėte žmonėms, kurie dirba nemylimą darbą?
Pamilk tą darbą, arba keisk jį.
mesti darba
Pasirinkti mėgstamą darbą, kuris jam patinka. Nes šiuo atveju nukenčia abi pusės: ir darbdavys ir darbuotojas.
Mesti ji, nes nemylimas darbas tik gadina nuotaiką.
Atsirasti mylimą darbą, o jei nėra galimybės, tai savo darbe atrast kažką tokio, kad galėtų tą darbą nors dalinai pamylt. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.
Pasirinkti kitą darbą
Susirasti jiems patinkama darbą, su patinkamų atlyginimu.