Darbuotojų motyvavimas

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos bankininkystės studijų pirmo kurso studentė, atlieku verslo psichologijos projektą ,,Darbuotojų motyvavimas". Būčiau labai dėkinga, jei atsakytumėte į kelius klausimus apie darbuotojų skatinimą. Anketa anonimiška.

Jūsų lytis:

Jūsų amžius?

Kas Jums yra darbas?

Ar atlyginimas yra pagrindinis motyvuojantis veiksnys skatinantis Jus dirbti?

Jūsų nuomone, ar būtinas darbuotojų motyvavimas?

Ar Jūs esate motyvuojamas darbe?

Jei Taip, tai kokiomis motyvavimo priemonėmis esate motyvuojamas?

Kokios priemonės Jus motyvuotų dirbti geriau? (Išsirinkite 3 Jums svarbiausius)

Ar Jums svarbu draugiški santykiai su kolegomis ir vadovu?

Ar vadovas pagiria už atliktus darbus?

Jei reiktų pasirinkti siūlomą darbą su didesniu atlyginimu, ar pasilikti draugiškoje,tau patinkančioje kompanijoje, jūs pasirinktumėte:

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą