Darbuotojų motyvacija

Sveiki, esame 3 kurso Kauno kolegijos studentės. Rašome rašto darbą susijusį su darbuotojų motyvavimu ir norėtume apklausti dirbančius asmenis. Apklausa yra anoniminė, jos duomenys bus naudojami tik rašto darbui. Rezultatai nebus viešinami. Atsakydami užtruksite vos kelias minutes. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Ar esate patenkinti savo darbu?

Kas dabartiniame darbe tenkina labiausiai?

Kokios motyvavimo priemonės Jums patiktų labiausiai?

NepatiktųNeturiu nuomonėsPatiktų
Paaukštinimas pareigose
Premijų skyrimas
Atlyginimo didinimas
Vadovo pagyrimai, dovanos, padėkos
Bendros šventės darbuotojams
Kvalifikacijos kėlimo ir mokymosi galimybės
Laisvalaikio pramogos (bilietai į teatrą, kiną, abonementas į sporto klubą ir kita)
Šiltesni santykiai su kolegomis
Glaudesnis bendradarbiavimas su vadovybe
Didesnių funkcijų delegavimas, didesnė atsakomybė
Mažesnis darbo krūvis

Kokios priemonės Jus motyvuotų dirbti geriau?

Ar esate girdėję apie motyvacinę sistemą Jūsų organizacijoje?

Kaip dažnai vadovybė organizuoja kolektyvo susirinkimus aptarti būsimas veiklas, rezultatus, strategijas ir panašiai?

Kokie santykiai tarp vadovų ir pavaldinių Jūsų įmonėje?

BlogiNormalūsGeriLabai geri
Tarp vadovų ir pavaldinių
Tarp darbuotojų

Ar turite galimybę savo darbovietėje kilti karjeros laiptais?

Ar vadovai atsižvelgia į Jūsų siūlymus priimdami sprendimus dėl darbo?

Ar Jums patinka permainos Jūsų darbo vietoje?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas