Darbuotojų lojalumas ir motyvacija

Esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos IV kurso studentė. Rašau baigiamąjį darbą, kurio tikslas išanalizuoti, kokios motyvacinės priemonės yra veiksmingos, norint padidinti darbuotojų lojalumą. Ši apklausa yra anoniminė, tad konfidencialumas yra užtikrintas. Prašau atsakyti į žemiau esančius klausimus, šių atsakymų pagalba vertinsiu ar lojalumas organizacijose laikomas vertybe, bei kokios motyvacinės priemonės yra taikomos.

 

1. Jūsų lytis

2. Jūsų amžius

3. Miestas kuriame dirbate

4. Kiek darboviečių esate pakeitę per pastaruosius 10 metų?

5. Ar jums svarbu geri darbiniai santykiai tarp jūsų ir darbdavio?

6. Kiek laiko dirbate esamoje įmonėje?

7. Ar esate lojalus savo įmonei?

8. Ar įmonei susidūrus su finansiniais ar kitais sunkumais liktumėte dirbti įmonėje?

9. Ar jūsų įmonėje taikomos motyvacinės priemonės?

10. Jeigu į prieš tai esantį klausimą atsakėte Taip, gal galite išvardinti kokios?

  1. Priedas prie atlyginimo
  2. Lankstus darbo grafikas, jeigu padarai dienos normą
  3. Vaisiai virtuvėje ir kava
  4. Priedas prie algos, dovanos švenčių proga
  5. Metinis įmonės renginys
  6. Bikietai į renginius, laisvos dienos, nemokamas kuras į automobilį
  7. Priedas prie algos, dovanų čekiai
  8. Laisvadieniai papildomi, bilietai į renginius
  9. Priedas prie atlyginimo, sveikatos draudimas
  10. Piniginė premija
…Daugiau…

11. Ar jus tenkina motyvacinės priemonės, kurios taikomos jūsų darbe?

12. Kurią iš pateiktų motyvacinių priemonių darbe jūs rinktumėtės (galima pažymėti kelis)?

13. Ar pasirinkta motyvacinė priemonė aukščiau, paskatintų jus dirbti produktyviau ir ilgiau esamoje įmonėje?

14. Kas jūsų nuomone, turėtų būti atsakingas už motyvacinių priemonių kūrimą, idėjas?

15. Ar pasijaustumėte maloniau, reikalingesni savo darbdaviui, jeigu jus stengtųsi motyvuoti pagal jūsų pasiūlytas motyvacines priemones?

16. Ar jūsų nuomone darbuotojui svarbu būti įvertintam darbdavio ar tiesioginio viršininko ir ar tai motyvuoja ir skatina jo lojalumą įmonei?

17. Ar žiūrite informaciją apie įmonėje vyraujančią darbuotojų kaitą prieš įsidarbinant?

18. Ar dažna darbuotojų kaita kenkia įmonės įvaizdžiui?

19. Kaip manote, kiek laiko reikėtų mokyti naują darbuotoją, norint kad jis visiškai perimtų jūsų darbus?

20. Ar yra teisinga sudaryti geresnes salygas ilgiau dirbančiam darbuotojui?

21. Įvertinkite situacija: Pasibaigus bandomajam laikotarpiui (3 mėn.) naujokui nepavyko integruotis į įmonės veiklą. Ar teisinga atleisti žmogų ir ieškoti naujo kandidato?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą