Manau, kad ir internete, ir
laikraščiuose darbo paieška
vienodai efektyvi ir nematau
priežasčių kodėl turėtų
skirtis.
iš laikraščiuose pateiktų
skelbimų, beveik iš viso
neįmanoma rasti darbo
informacijos ir
komunikacijos mokslų
studentui,
absolventui...Trumpai
tariant trūksta darbo
pasiūlymų
nes daugiau pasiulymu
internete
aiskiau isdeliota pagal
pobudi
nežinau
Daugiau pasiūlymų.
greiciau atnaujinama info
Internetas interaktyvus, to
pasekoje didesnes galimybes:
matyti kiek zmoniu perziurejo
skelbima, lengviau bendrauti
su potencialiu darbdaviu ir pan.
patogiau
manau nera skirtumo, nes tie
patys skelbimai talpinami tiek
internete tiek laikrasciuose