Darbo paieška

14. Kaip manote, kodėl?

  1. Manau, kad ir internete, ir laikraščiuose darbo paieška vienodai efektyvi ir nematau priežasčių kodėl turėtų skirtis.
  2. iš laikraščiuose pateiktų skelbimų, beveik iš viso neįmanoma rasti darbo informacijos ir komunikacijos mokslų studentui, absolventui...Trumpai tariant trūksta darbo pasiūlymų
  3. nes daugiau pasiulymu internete
  4. aiskiau isdeliota pagal pobudi
  5. nežinau
  6. Daugiau pasiūlymų.
  7. greiciau atnaujinama info
  8. Internetas interaktyvus, to pasekoje didesnes galimybes: matyti kiek zmoniu perziurejo skelbima, lengviau bendrauti su potencialiu darbdaviu ir pan.
  9. patogiau
  10. manau nera skirtumo, nes tie patys skelbimai talpinami tiek internete tiek laikrasciuose