Darbo paieška

14. Kaip manote, kodėl?

  1. del interaktyvumo
  2. Nes daugiau skelbimu ir juos greiciau galima pamatyti, pvz naudojant RSS
  3. -
  4. Patogiau ir greiciau darbuotojui ir darbdaviui. Atsifiltruoja gezai ir neaiskios kontoras kuriose kompiuteris - stebuklas.
  5. Lengviau pasiekiama
  6. Nezinau, tiesiog taip yra!
  7. greita, patikima, lengva rasti papildomos informacijos, iskart galima atsiliepti siunciant CV (skaitant laikrasti nebutinai sedime prie kompiuterio), lengviau atsirinkti norima darba, nes galima susiaurinta paieska pagal norimo darbo pobudi, darbo vieta, atlyginima, skiriama etata ir t.t.
  8. internete dazniausiai talpinami "rimtesni" darbo pasiulymai, tinkantys auksta issilavinima ir didele darbo patirti turintiems zmonems
  9. greičiau prieinama informacija
  10. nes internete daznai buna pasenusios informacijos