Userrraima
Vieša
Pranešti

DARBINGO AMŽIAUS MOTERŲ SEKSUALINIO PRIEKABIAVIMO PATIRTIES SĄSAJOS SU ASMENYBĖS BRUOŽAIS

aš, Klaipėdos universiteto Psichologijos studijų programos studentė, atlieku tyrimą, kurio pagrindu rengiu diplominį darbą. Prašau Jus dalyvauti šiame tyrime. Jo tikslas – išsiaiškinti seksualinio priekabiavimo patirties sąsajas su asmenybės bruožais. Tyrimas anoniminis, o jo duomenys bus panaudoti tik moksliniais tikslais. Užtikrinu, kad Jūsų atsakymai jokios įtakos asmens orumui ar reputacijai neturės. Prašau Jūsų atidžiai, nuoširdžiai ir atvirai atsakyti į visus žemiau pateikiamus klausimus, nes nuo to priklausys tyrimo rezultatų vertė.

1. Jūsų gyvenamoji vieta?
7. Ar esate patyrusi seksualinį priekabiavimą?
8. Ar patyrėte seksualinį priekabiavimą mokymosi studijų metu?
9. Ar patyrėte seksualinį priekabiavimą darbovietėje?
11. Ar viešintumėte/viešinate jei prie Jūsų seksualiai priekabiautų/priekabiauja?
12. Žemiau yra nurodytos kai kurios savybės, kurios Jums gali būti būdingos arba nebūdingos. Prašome prie kiekvieno teiginio pažymėti skaičių nurodantį, kuria dalimi sutinkate ar nesutinkate su tuo teiginiu. Būkite nuoširdūs ir ilgai nesvarstykite rinkdamiesi sau tinkamą atsakymo variantą.
Žemiau pateikiama 19 teiginių, apibūdinančių įvairias situacijas, kurios kai kada kyla kontaktuojant su kitos lyties atstovais darbo ar mokymosi įstaigose. Prašome juos atidžiai skaityti ir pažymėti, būtent tą, kuris tiksliausiai atspindi, kiek dažnai Jūs susidūrėte su paminėta situacija.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų68496
Atsakymų079

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »