Covid-19 įtaka Lietuvos rinkimų sistemai

Sveiki! Esu teisės studijų studentas Deividas. Atlieku tyrimą ir siekiu išsiaiškinti kokia buvo Covid-19 įtaka Lietuvos rinkimų sistemai. Kviečiu užpildyti apklausą ir pasidalinti savo balsavimo patirtimi pandemijos metu.
Iš anksto ačiū už atsakymus!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Lytis ✪

Amžius  ✪

Išsilavinimas ✪

Ar dalyvavote covid-19 pandemijos metu vykusiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose?  ✪

Jei nedalyvavote rinkimuose, kokios priežastys tai lėmė?

Ar pakako informacijos apie galimus alternatyvius būdus balsuoti rinkimų metu? ✪

Ar teko pasinaudoti alternatyviu būdu balsuoti 2020 m. Seimo rinkimuose (pasirinkite tinkančius variantus)? ✪

Ar anksčiau (prieš pandemiją) esate naudojęsi alternatyviais balsavimo būdais? ✪

Kokią įtaką covid-19 pandemija padarė Jūsų pasirinkimui pasinaudoti alternatyviais balsavimo būdais? ✪

Ar pandemijos metu pakako informacijos apie rinkimuose dalyvaujančius kandidatus? ✪

Kaip sužinojote apie kandidatų programas? ✪

Ar dalyvavote susitikimuose su kandidatais? ✪

Jei dalyvavote susitikimuose, kokiu būdu jie vyko?

Ar pakankamai informacijos buvo pateikta apie rinkimų metu naudotas saugumo priemones? ✪

Kuris komunikacijos kanalas informavo apie galimybę saugiai dalyvauti rinkimuose? ✪