Citybee Telefonų laikikliai

Sveiki,

Norime jums užduoti keletas klausimų apie telefonų laikiklius, kuriuos gavote iš Tomo Kučinsko.

Labai svarbi jūsų nuomonė. 

 

Ačiū už tikslingus atsakymus!

Citybee Telefonų laikikliai

Ar telefono laikiklis yra patogus?

Ar visuose automobiliuose tinkamai laikosi?

Ar telefonas laikosi tvarkingai prie magnetinės plokštelės? Komentaras

  1. Taip, laikosi tvarkingai.
  2. Laikosi gerai, tačiau prie dėkliuko nenori laikytis tinkamai.
  3. Taip, tik prie silikono prastai laikosi.
  4. Tvarkingai laikosi
  5. Geras variantas
  6. Gerai viskas
  7. Viskas laikosi puikiai.
  8. Taip
  9. Laikosi tvarkingai
  10. Taip
…Daugiau…

Kokie pastebėjimai apie telefono laikiklio funkciją?

  1. Labai patogus, tik gaila tinka ne visiems automobiliams.
  2. Super
  3. Neturiu pastebėjimų.
  4. Super
  5. Neturiu
  6. Neturiu
  7. Fukcija atlieka geriau.
  8. Neturiu nuomonės.
  9. Nėra pastebėjimų.
  10. Nuomonė puiki.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą