Prieš kam nors pasakydama "ne" gerai apsvarstau, ar tikrai "ne" ir kokios to "ne" priežastys.
paprastai
Kaip ir minėjau. Neugdau savo charakterio savybių.
Stengiuosi susitvardyti
Stengiuosi įsiklausyti į kutų žmonių nuomones ir jas priimti kaip lygiateisėmis su savo nuomone.
Skaitau knygas
Neūgdau.
Bandau neskaičiuoti visko pinigais, leidžiu sau kažką nusipirkti, jei to noriu, stengiuosi tinkamai įvertinti situaciją.
Einu,bendrauju su žmonėm,bandau juos išklaisyti,pažinti juos... Taip ir save bandau pažinti.
Stengiuos nereiks emociju neigiamu emociju, kuo salciau reaguot i pykti, baime, nuovargi, gailesti ir pan.