Charakterio ugdymas.

Kaip ugdote? Trumpai papasakokite.

  1. Skaitau patarimus. Bandau kelti sau iššūkius, nedidelius, kad būtu žingsnis po žingsnio. Stengiuosi kontroliuoti ką darau, kad nešvaistyčiau veltui laiko, būčiau produktyvi. Apmąstau ką darau, kaip jaučiuosi ir stengiuosi suprasti kodėl taip darau ar jaučiuosi.
  2. niekaip
  3. nzn
  4. Pasiryžtu kažką daryti neatsitraukdamas tam tikram laiko tarpui. Pvz mokytis ne mažiau nei pusvalandį, groti pianinu mažiausiai valandą ir panašiai.
  5. su mažu šuniuku, bandau kiekvieną kartą nepykti kai randu balutę
  6. Geriu kožną dieną
  7. Su laiku
  8. stengiuosi būti: mandagus, komikabilus, paslaugus, visada motyvuoju save tuom kad kažkam esu pavyzdys- tad stengiuosi optimistiškai žiūreti į bet kokia situacija.
  9. Bendraujiu su daugiau žmoniu, dedu pastangas į išklausyma ir stengiuosi nepertraukti, o išklausyti iki galo.
  10. stengiuosi elgtis taip, kaip nesielgdavau anksčiau :)