Charakterio ugdymas.

Kaip manote, kaip pažinti save?

  1. BENRAUJANT SU ŽMONĖMIS, DARBE, EKSTREMALIOSE SITUACIJOSE.
  2. Pasiklausti draugu ka jie apie tave mano.
  3. Nuolat ir nuolat refleksuoti.
  4. kiekviena diena stebeti save is sono
  5. dalyvauti įvairiuose mokymuose, išbandyti save naujuose amplua
  6. Per santykius su kitais žmonėmis ir apskritai su aplinka. Per pomėgius, per nauju išgyvenimus, tiek teigiamus, tiek neigiamus. Kartais tiesiog pabūnant vienam ir susimąstant. Taip pat gali padėti literatūra, testai.
  7. Tik pavojaus akivaizdoje suprasi ar tu kiaušis ar gegutė
  8. nzn
  9. Domėtis savimi, būti „self-conscious“. Taip pat yra MBTI, įrankis, patogus sužinoti savo silpnybes ir stiprumus, padedančius savo ugdymui.
  10. geriausia save pažinti netikėtose situacijose, manau :)