UserLukasPa
Vieša
Pranešti

Blockchain, API ir partnerysčių procesai internete

Sveiki,

aš Lukas Pačėsas, Vilniaus universiteto 3 kurso vadybos ir verslo administravimo studijų studentas. Dalykui „Verslo integraciniai procesai“ rašau mokslinį darbą tema „Verslo partnerystės: kooperavimasis rinkodaros ir inovacijų srityse“. Kaip technologinį veiksnį įtakojantį šiuolaikinių partnerysčių kūrimąsi pasirinkau blockchain technologiją, o antruoju pavyzdžiu, veiksniu tapo API web sąsaja. Tai gi klausimai bus susiję šių dviejų veiksnių įtaka verslo procesams partnerysčių kūrimosi metu.

Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką ir atsakymus.

Rezultatai bus matomi.

Apklausa yra anoniminė, tačiau, jeigu turite įdomios informacijos ar pastebėjimų, kuriais sutiktumėte pasidalinti telefoninio interviu forma, prašome palikti el. paštą ir trumpą žinutę komentarų skiltyje.

Jūsų darbo ar studijų sritis:
Jūsų patirtis?
Ar žinotę kas yra blockchain ir API?
Ar esate susidūręs su API ir naudojote ją savo veikloje?
Kaip manote ar API sąsaja leidžia patogiau integruoti partnerystes el. verslams? Įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kai 1 reiškia, kad neturi įtakos, o 5 – didelė įtaka.
Ar esate naudojęs API partnerystei sukurti?
Ar sutinkate, kad API išpopuliarėjimas paskatino verslo partnerysčių didėjimą internete?
Kaip manote ar blockchain technologija skatina kompanijas kurti partnerystes ir aljansus?
Kaip manote kokią įtaką turės blockchain technologija kuriant partnerystes inovacijų srityje? Įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kai 1 reiškia, kad neturi įtakos, o 5 – didelė įtaka.
Kokią įtaką jūsų nuomone blockchain technologija padarys verslo procesų optimizavimui? Įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kai 1 reiškia, kad neturi įtakos, o 5 – didelė įtaka.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02154
Atsakymų025

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »