UserSimonulis
Vieša
Pranešti

BIURO BALDŲ REIKŠMĖ ORGANIZACIJOS ĮVAIZDŽIUI

Gerb. Respondente,

esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistratūros antro kurso studentė. Kviečiu sudalyvauti apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti, biuro baldų reikšmę organizacijos įvaizdžiui. Visi surinkti duomenys bus analizuojami, sisteminami ir panaudoti baigiamajame magistro darbe. Anketa yra anonimiška. Šioje apklausoje rasite klausimus ir teiginius, kurie padės man išanalizuoti, kaip Jūs vertinate biuro baldų svarbą, į ką ir kodėl labiausiai kreipiate dėmesį. Prašau, atidžiai perskaitykite kiekvieną klausimą ir pažymėkite Jums tinkamiausią atsakymo variantą. Jeigu nesate tikri dėl atsakymo, prašau, pasirinkite, Jūsų manymu, tinkamiausią atsakymą arba, esant galimybei, parašykite savo variantą. Jūsų nuomonė man yra labai reikalinga.

 

 

Dėkoju už Jūsų kantrybę ir atsakymus.

Pic
1. AR JŪSŲ BUITYJE BALDAI YRA LABAI SVARBUS ELEMENTAS?
2. AR SUTINKATE, KAD BALDAI YRA SVARBIAUSIAS INTERJERO DIZAINO ELEMENTAS, SUTEIKIANTIS PATALPŲ ERDVĖMS KONKREČIĄ PASKIRTĮ?
3. AR ESATE KADA NORS RINKDAMIESI BALDUS KONSULTAVĘSI SU PARDAVĖJAIS, KONSULTANTAIS ARBA DIZAINERIAIS?
4. AR JUMS YRA TEKĘ RINKTIS BALDUS SAVO DARBO VIETAI?
6. AR MANOTE, KAD BIURO BALDAI YRA SVARBUS ORGANIZACIJOS ĮVAIZDŽIO ELEMENTAS?
8. AR DAUG DĖMESIO SKIRTUMĖTE BALDŲ...?
PAŽYMĖKITE NUMERĮ ANKSTESNIAME KLAUSIME NURODYTOS BALDŲ SAVYBĖS, KURI JUMS BŪTŲ PATI SVARBIAUSIA.
9. AR, JŪSŲ MANYMU, BIURO BALDAI TURĖTŲ ATSPINDĖTI ĮMONĖS... ?
PAŽYMĖKITE TĄ ANKSČIAU NURODYTĄ ĮMONĖS SAVYBĘ, KURIOS ATSPINDĖJIMAS BALDAIS JUMS BŪTŲ SVARBIAUSIAS.
10. KIEK JUMS BŪTŲ SVARBU, KAD BIURO BALDAI PALIKTŲ GERĄ ĮSPŪDĮ...?
11. JEIGU JUMS REIKĖTŲ ĮSIRENGTI SAVO DARBO KAMBARĮ, Į KURĮ IŠ ŽEMIAU PAVAIZDUOTŲ BIURŲ JIS BŪTŲ PANAŠIAUSIAS ?
Pic
12. Dabar įsivaizduokite, kad renkatės reklamos bendrovę, kuriai patikėsite rūpintis visa Jūsų įmonės reklama. Tarkime, kad Jus dominančios įmonės A ir B siūlo vienodas bendradarbiavimo sąlygas, įmonių reputacija labai gera, veiklos patirtis vienoda, personalas kompetentingas. Derybas vedate su įmonės vadovu. NUOTRAUKOSE PAVAIZDUOTI REKLAMOS BENDROVIŲ A IR B VADOVŲ KABINETAI. KURIĄ IŠ ŠIŲ BENDROVIŲ JŪS MIELIAU PASIRINKTUMĖTE?
Pic
13. JEIGU KITA, NEI JŪS PASIRINKOTE, BENDROVĖ PASIŪLYTŲ SAVO PASLAUGOMS PAPILDOMAS NUOLAIDAS, KURIĄ BENDROVĘ TADA RINKTUMĖTĖS?
14. KAIP TURĖTŲ ATRODYTI REKLAMOS BENDROVĖS BALDAI, KAD JŪS PASITIKĖTUMĖTE BENDROVĖS KŪRYBIŠKUMU IR PASIRAŠYTUMĖTE ILGALAIKIO BENDRADARBIAVIMO SUTARTĮ?
15. O dabar įsivaizduokite, kad renkatės banką, kuriame atidarysite savo įmonės sąskaitą. Tarkime, kad Jus dominantys bankai X ir Y siūlo vienodas sąskaitos atidarymo ir administravimo sąlygas, bankų reputacija labai gera, patirtis vienoda, personalas kompetentingas. Derybas vedate su verslo klientų aptarnavimo padalinio vadovu. NUOTRAUKOSE PAVAIZDUOTI BANKŲ X IR Y VERSLO KLIENTŲ PADALINIŲ VADOVŲ KABINETAI. KURĮ IŠ ŠIŲ BANKŲ JŪS MIELIAU PASIRINKTUMĖTE?
Pic
16. JEIGU KITAS, NEI JŪS PASIRINKOTE, BANKAS PASIŪLYTŲ PAPILDOMAS NUOLAIDAS SĄSKAITOS ADMINISTRAVIMO MOKESČIAMS, KURĮ BANKĄ TADA RINKTUMĖTĖS?
17. KOKIE TURĖTŲ BŪTI BANKO BALDAI, KAD BANKAS JUMS ATRODYTŲ PATIKIMAS?
18. KAIP MANOTE, AR BIURO BALDAI YRA SVARBŪS...?
19. SUSIEKITE ĮMONES PAGAL JŲ VEIKLOS SAVYBES SU, JŪSŲ MANYMU, TINKAMIAUSIAIS JOMS BALDŲ STILIAIS
20. KOKIA VEIKLA, JŪSŲ MANYMU, UŽSIIMA NUOTRAUKOSE PAVAIZDUOTOS ORGANIZACIJOS?
Pic
21. AR, JŪSŲ MANYMU, BANKŲ INTERJERUI TINKA PRABANGŪS BALDAI?
24. AR GALĖTUMĖTE ĮVARDINTI, KAD ATSAKINĖJANT Į ŠIĄ ANKETĄ, PASIKEITĖ JŪSŲ POŽIŪRIS Į BIURO BALDŲ REIKŠMĘ FORMUOJANT ĮMONĖS ĮVAIZDĮ?
25. JŪSŲ LYTIS
29. KUR MOKĖTĖS MENŲ?
30. JŪS ESATE
31. KIEK KARTŲ PER MĖNESĮ APSILANKOTE ĮVAIRIOSE ORGANIZACIJOSE (PVZ.: BANKUOSE, AGENTŪROSE, TELEKOMUNIKACIJOS BENDROVĖSE)?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02618
Atsakymų065

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »