Biodinaminio prekės ženklo ,,Demeter'' žinomumas

3. Jūsų nuomonė apie biodinamines prekes?

  1. Labai geros kokybes
  2. Neturiu nuomonės.
  3. Geras gaminys, bet ne visiems kaina prieinama.
  4. Esu girdejusi, taciau dar nenaudojau
  5. Labai patinka balinamosios pastos.
  6. Nei gera nei bloga.
  7. Labai patinka kosmetika, bet brangu.
  8. Neturiu nuomonės.
  9. Norėčiau pabandyti.
  10. gera.